Home / Sport / Pajtim Kasami drejt Milanit

Pajtim Kasami drejt Milanit

Milani është duke kërkuar shqiptarin e Fulhamit, Pajtim Kasami, si pjesë e marrëveshjes së shkëmbimit për Urby Emanuelson.

Milani e vlerëson lartë shqiptarin me nënshtetësi zvicerane, dhe është duke kërkuar shkëmbim në formë huazimesh.

Emanuelson tashmë ka arritur një marrëveshje për kushtet personale me Fulhamin, dhe gjithçka mbetet të qartësohet gjatë ditës së sotme.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *