Home / Sport / Pogba do të qëndrojë te Juventusi

Pogba do të qëndrojë te Juventusi

Agjenti i Paul Pogbas, Mino Raiola, ka thënë se talenti i ri nuk do të largohet nga Juventusi gjatë afatit kalimtar të janarit.

Ish-mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, kaloi te Juventusi pas një lufte të ashpër kontraktuale mes të dyja klubeve, ndërsa i përfshirë në këto tratativa dhe të ardhmen e lojtarit që po shkëlqen, Mino Raiola, shprehet i bindur për Pogban.

“Cila është vlera e tij? Ai nuk është në shitje dhe nuk ka vlerë. Giuseppe Marotta mund të qëndrojë i qetë, ai do të qëndrojë definitivisht deri në korrik në Torino”, është shprehur Raiola.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *