Home / Sport / Sanchez: Golat më japin besim

Sanchez: Golat më japin besim

Sulmuesi i Barcelonës, Alexis Sanchez, ka zbuluar se dy golat e tij ndaj Cordobas në fitoren prej 5-0 i kanë dhënë shumë besim.

“Golat më japin besim. Unë jam shumë i kënaqur me golat e shënuar, të cilat bëmë që ne ta fitojmë ndeshjen dhe të arrijmë në qerekfinale të Kupës”.

“Barcelona luajti ndaj Cordobas sikurse në secilën ndeshje tjetër. Edhe nëse kemi avantazh, ne vazhdimisht sulmojmë”, ka thënë Sanchez.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *