Home / Sport / Strama: I dua tri pikët ndaj Torinos

Strama: I dua tri pikët ndaj Torinos

Trajneri i Interit, Andrea Stramaccioni, beson se Interi duhet të mposhtë Torinon në rast se ekipi i tij dëshiron të luftojë për tri pozitat e para në kampionat.

Interi është katër pikë prapa Lazios dhe nëntë pikë prapa Juventusit dhe me një fitore ndaj Torinos sonte mbrëma Nerazzurët do të ktheheshin në luftë për titull.

“Ndaj Torinos është një ndeshje që nuk mund ta humbasim dhe nuk duam ta humbasim. Është me rëndësi për ne që të jemi në luftë për pozitat e para”, ka theksuar Stramaccioni.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *