Home / Sport / Torres nuk ka problem me Ba-në

Torres nuk ka problem me Ba-në

Sulmuesi i Chelseat, Fernando Torres, ka thënë se ai nuk e ka problem rotacionin e ekipit pas transferimit të Demba Ba-së në Stamford Bridge.

“Kur keni lojtarë në pozita të njëjta, vendimin se kush luan e kush jo e merr menaxheri. Pa marrë parasysh vendimin, ai është për të mirë të ekipit”.

“Ne jemi bashklojtarë, shpeshherë luajmë së bashku, shpeshherë Demba Ba do të luajë i vetmuar. Nuk ka problem. Ndodh në të gjitha pozitat. Ne duhet të jemi ekip dhe kjo është gjëja kryesore”, ka thënë Torres.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *