Home / Sport / 90.000 flamuj me logo të Barcelonës

90.000 flamuj me logo të Barcelonës

Sipas fjalëve të drejtuesve të klubit, bëhet fjalë për flamuj prej stofi me logon e Barcelonës në pjesën qendrore dhe me ngjyrat e flamurit katalanas rreth logos.

Sipas paralajmërimeve të klubit katalanas, për “El Classico” që luhet sonte, gjegjësisht për ndeshjen e kthimit për kupën e mbretit ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit, do të ndahen rreth 90.000 flamuj tifozëve në hyrje të stadiumit.

Sipas fjalëve të drejtuesve të klubit, bëhet fjalë për flamuj prej stofi me logon e Barcelonës në pjesën qendrore dhe me ngjyrat e flamurit katalanas rreth logos.

Klubi ka njoftuar se edhe më tej ka bileta në shitje.

Mediet spanjille paralajmërojnë se do të ketë 538 gazetarë të akredituar nga 142 shtëpi mediatike.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *