Home / Sport / Cana: Kundër Milanit duhet të japim 100% tonë

Cana: Kundër Milanit duhet të japim 100% tonë

Lojtari shqiptar që ishte titullar në të gjithë takimin me Pescaran, u shpreh i kënaqut nga triumfi si dhe foli e për ndeshjen e radhës ku bardhekaltërit gjejnë Milanin.

Lorik Cana i intervistuar në mikrofonin e “Lazio Style Channel” komentoi fitoren e rëndësishme të skuadrës së tij ndaj Pescaras. Lojtari shqiptar që ishte titullar në të gjithë takimin u shpreh i kënaqut nga triumfi si dhe foli e për ndeshjen e radhës ku bardhekaltërit gjejnë Milanin.
“Kohët e fundit vuanim nga marrja e rezultateve pozitive dhe ne nuk mund të nënvlerësonim kundërshtarin tonë. Shënuam 2 gola dhe në fund ndoshta u ‘relaksuam’ pak. Mund të them që paraqitja e skuadrës ishte e mirë. Tashmë kemi sfidën me Milanin ku në ‘San Siro’ duhet të japim 100% tonë” theksoi lojtari i kombëtares shqiptare.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *