Home / Sport / Kam bërë gjëra edhe më të këqija se Balotelli

Kam bërë gjëra edhe më të këqija se Balotelli

“Dallimi i vetëm në mes meje dhe Balotellit është se ai dëshiron të jetë në ballinat e gazetave, kurse unë e urrej atë”, deklaroi lojtari problematik Antonio Kasano, i cili gjatë gjithë karrierës së tij ishte i përcjellur me probleme dhe gafe, sikur Balotellit, por shumë më pak shkruhej për të.

Antonio Kasano e komentonte ardhjen e kolegut të tij të reprezentacionit Balotelli në Milan. Kasano që tani po mbron ngjyrat e Interit, sezonin e kaluar luante në Milan.
“Dallimi i vetëm në mes meje dhe Balotellit është se ai dëshiron të jetë në ballinat e gazetave, kurse unë e urrej atë”, deklaroi lojtari problematik Antonio Kasano, i cili gjatë gjithë karrierës së tij ishte i përcjellur me probleme dhe gafe, sikur Balotellit, por shumë më pak shkruhej për të.

Kam dalur i nervikosur nga treningu, shkova në parking e mora makinën time dhe e parkova në mes të terrenit që t’i pengoj ushtrimet. Shkruani bash kështu, me të vërtetë këtë e kam bërë”, thotë Kasano. Por nuk tregoi se kur dhe me cilin klub e ka bërë këtë.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *