Home / Lajme / Maqedoni / Maqedonasit rrahin një shqiptar në burgun e Tetovës

Maqedonasit rrahin një shqiptar në burgun e Tetovës

Tetovë, 16 Shkurt – Dy të burgosur maqedonas rrahin me shufra metali një shqiptar nga Shqipëria.

Dy të burgosur maqedonas me shufra metali kanë lënduar një shtetas shqiptar i cili është në paraburgim në burgun e Tetovës.

Rrahja kishte ndodhur sot herët në mëngjes, informon policia e Tetovës.

I burgosuri nga Shqipëria ka marrë lëndime të rënda në kokë dhe është dërguar në spitalin e Tetovës./Portalb

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *