Home / Sport / Neymari te Barca gjatë verës

Neymari te Barca gjatë verës

Sulmuesi i Santosit, Neymar, nga sezoni i ardhshëm do të veshë fanellën e Barcelonës – shkruan Sport.

Sipas gazetës spanjolle, klubi katalunas dhe braziliani kanë arritur marrëveshje që transferimi të ndodhë në afatin kalimtar veror të këtij viti.

20-vjeçarit i skadon kontrata në vitin 2014, mirëpo ditë më parë ai deklaroi se nuk dëshiron të largohet nga Santosi si transfer i lirë, porse dëshiron t’i sjellë para klubit, për krejt çfarë ka bërë për të dhe familjen e tij.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *