Home / Lajme / Maqedoni / PDSH sot konventën e mban në Shkup

PDSH sot konventën e mban në Shkup

16 shkurt-Pritet pjesëmarrje masive nga ana e të gjitha degëve të PDSH-së në mbarë vendin në një nga sallat me kapacitet më të madh në mbarë Maqedoninë.

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të fillojë me konventën për promovimin e kandidatëve për kryetarë komunash dhe këshilltarë komunal.

Konventa do të mbahet orën 18 në sallën “Boris Trajkovski” në Shkup.

Pritet pjesëmarrje masive nga ana e të gjitha degëve të PDSH-së në mbarë vendin në një nga sallat me kapacitet më të madh në mbarë Maqedoninë. tetova1.com

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *