Home / Lajme / Maqedoni / Sadi Bexheti hedh posht shpekulimet: Do ta drejtoj Tetovën edhe për 4 vjet.

Sadi Bexheti hedh posht shpekulimet: Do ta drejtoj Tetovën edhe për 4 vjet.

Në një prononcim ekskluziv për Portalin Albeu, Kryetari i Komunës së Tetovës Sadi Bexheti ka deklaruar se vazhdon të jetë kandidat i PDSH-së për të fituar edhe një mandat të ri në krye të komunës më të madhe shqiptare në Maqedoni.

Kryetari Bexheti thekson se lajmi i publikuar në disa media për gjoja tërheqjen e tij nga kandidimi është pjesë e fushatës parazgjedhore dhe se nuk është i vërtetë.

Zoti Bexheti ka siguruar qytetarët e Tetovës se është i vendosur për të kërkuar besimin e tyre edhe për një mandat tjetër.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *