Home / Sport / Seedorf të rikthehet te Milani, si trajner?

Seedorf të rikthehet te Milani, si trajner?

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, dëshiron ta rikthejë në klub legjendën Clarence Seedorf.

Seedorf aktualisht luan në Brazil për Botafogo, por mund të joshet të rikthehet në Itali nga Berlusconi.

Tuttosport shkruan se presidenti i Milanit është duke kërkuar zëvendësim për trajnerin Massimilliano Allegri në fund të sezonit dhe në listën e tij është edhe Sedorf, së bashku me trajnerin e Napolit, Walter Mazzarri, dhe atë të Parmës, Roberto Donadoni.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *