Home / Lajme / Maqedoni / Shkupjani vdes pasi devijon nga rruga

Shkupjani vdes pasi devijon nga rruga

Shkup, 18 SHkurt – Shkupjani (28) Xhemajl Xh. ka hubur jetën pasi është aksidentuar mbrëmë në autostradën Shkup-Kumanovë në afërsi të lagjes Ilinden.

Aksidenti kishte ndodhur rreth orës 10, shkupjani i cili kishte drejtuar makinën e tipit Mercedes kishte hubur kontrollin mbi të, ishte devijuar nga rruga dhe rrukullisur.

Ai me plagë të rënda trupore ishte dërguar në Qendrën për Urgjenca ku edhe kishte vdekur.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *