Home / Sport / Sulmohet Ribery

Sulmohet Ribery

Një mëngjes jo fort i këndshëm për Franck Ribery. Ylli i futbollit francez është sulmuar nga një bashkëkombës i tij, pas seancës stërvitore të zhvilluar të mërkurën në qendrën stërvitore të gjigantit Bavarez.

Sipas të përditshmes franceze, ‘agresori’ e ka kërcënuar futbollistin e Bayern Munichut, përpos që e ka sulmuar. Për momentin nuk janë dhënë më shumë informata rreth këtij rasti dhe për motivet e këtij sulmi, ndërsa policia po punoj që ta zbardh rastin dhe ta arrestojë sulmuesin.

Ribery më pas ka vazhduar rrugës së tij, me shpresën që një sulm i tillë të mos i ndodh më.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *