Home / Lajme / Maqedoni / Vetëdigjet me benzinë një banorë i Shkupit

Vetëdigjet me benzinë një banorë i Shkupit

Shkup, 07 Shkurt – Një 37 vjeçar nga Inxhikova e Shkupit mbrëmë para mesnate është vetëdjegur me benzinë dhe se nga zjarri i shkaktuar janë lënduar edhe gruaja dhe fëmijët e tij.

Ngjarja fatale ka ndodhur 10 minuta para mesnate, kur 37 vjeçari me inicialet T.G nga fshati Inxhikovë është lyer me benzinë dhe i kanë vënë flakën vetes. Më pas zjarri është përfshirë dhe ka lënduar edhe gruan dhë dy fëmijët e tij. Kësaj ngjarje i ka paraprirë një zënkë midis tij dhe bashkëshortes së tij.

Ai më pas ka dalur në tarracën e shtëpisë dhe është përfshirë nga flakët. Nuk ka informacione se në çfarë gjendje është viktima.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *