Home / Sport / Milani mberrin ne Barcelone. Pique kritikon tifozet: Kush nuk beson te rrije ne shtepi!

Milani mberrin ne Barcelone. Pique kritikon tifozet: Kush nuk beson te rrije ne shtepi!

Tifozat e Barces perpiqen qe te kene besim tek skuadra e zemres, por kjo eshte shume e veshtire tashme. Vjen deklarata bombe e Pique, nje lloj kritike edhe per tifozet: Do te fitojme 3-0, kush nuk na beson le te rrije me mire ne shtepi dhe te mos vije ne stadium.

Skuadra e Milanit ka arritur ne Barcelone dhe ka gjetur nje klime shkaterruese. Tifozat e Barces perpiqen qe te kene besim tek skuadra e zemres, por kjo eshte shume e veshtire tashme. Vjen deklarata bombe e Pique, nje lloj kritike edhe per tifozet: Do te fitojme 3-0, kush nuk na beson le te rrije me mire ne shtepi dhe te mos vije ne stadium..Pique ka te drejte, por syte jane perqendruar tek Messi, tek nje Messi qe nuk duket gjekundi dhe qe po kalon nje periudhe te veshtire dhe te panjohur me pare per te. Pritet ndeshja e neserme, nje sfide e jashtezakonshme ne te cilen gjigandet do te ndeshen per jete a vdekje. Por Milani eshte shume komod dhe i frikshem njekohesisht ne mbrojtje dhe kundersulm. Barcelona eshte ne ankth, qyteti shpreson per nje mrekulli te blaugranave te zemres.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *