Home / Lajme / Maqedoni / Pasi e kryen punën me “sukses” policia largohet

Pasi e kryen punën me “sukses” policia largohet

Pasi ka bërë punën e vet, dhe pasi u përlesh me protestuesit shqiptarë, policia njofton se situata tani më është qetësuar

Pasi ka bërë punën e vet, dhe pasi u përlesh me protestuesit shqiptarë, policia njofton se situata tani më është qetësuar.

Në lagjen e Bit Pazarit dhe në afërsi të Çarshisë së vjetër deri në orët e vona dukej sikurse në gjendje lufte për shkak të numrit të madh të forcave policore, si dhe frikës së qytetarëve që të lëvizin lirshëm nëpër këto vende.

Nga MPB-ja njoftojnë se tani situata është e qetë dhe se forcat policore janë tërhequr, përveç njësive që patrullojnë në kushte normale./albtime

Gjithashtu lexo

Sali Berisha: “Shkëndija” e Tetovës bën sot historinë!

Ish- kryeministri Sali Berisha i kushton një status ndeshjes mes Milanit dhe Shkëndijës së Tetovës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *