Home / Lajme / Maqedoni / Tërhiqet billbordi i Ali Ahmetit (VIDEO)

Tërhiqet billbordi i Ali Ahmetit (VIDEO)

Shkup, 02 Mars – Protestuesit duke u shpërndarë e kanë tërhequr figurën e Ali Ahmetit nga një bilbort tek Bit Pazari.

Protesta e sotme filloi kundër rrahjes dhe maltretimit të disa fëmijëve shqiptarë nga ana e huliganëve sllavomaqedonas ditën e djeshme.

Protestës së sotit nuk i shpëtoi as posteri i liderit të BDI-së Ali Ahmetit. Protestuesit duke u shpërndarë e kanë tërhequr figurën e Ali Ahmetit nga një bilbort tek Bit Pazari.

Protesta e sotme filloi kundër rrahjes dhe maltretimit të disa fëmijëve shqiptarë nga ana e huliganëve sllavomaqedonas ditën e djeshme. ALB TIME.

TËRHIQET BILLBORDI GJIGANT I KRYETARIT TË BDI-së z. ALI AHMETI

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *