Home / Lajme / Maqedoni / Vetëvrasja e radhës në Tetovë

Vetëvrasja e radhës në Tetovë

16 mars-“Sot rreth orës 8.40 në mëngjes na lajmëruan qytetarët se kanë gjetur një djalosh të varur në litar në vikend shtëpizën e cila gjendet rrugës për në Kalanë e Tetovës. Policia së bashku me gjykatësin hetues, prokurorin publik dhe mjekun për mjekësi ligjore kanë kryer ekspertizën dhe identititeti i tij është konfirmuar. Bëhet fjalë për personin M.I. Trupi i pajetë është dërguar për obduksion në spitalin e qytetit” tha zëdhënësi i policisë, Marjan Josifoski për Portalb.

Vetevrasje e radhes ka ndodhur ne Tetove.
Sektori për punë të brendshme në Tetovë informon se sot është gjetur trupi i pajetë i një 32 vjeçari rrugës për në Kalanë e Tetovës, në një shtëpizë të vjetër vikendi.

“Sot rreth orës 8.40 në mëngjes na lajmëruan qytetarët se kanë gjetur një djalosh të varur në litar në vikend shtëpizën e cila gjendet rrugës për në Kalanë e Tetovës. Policia së bashku me gjykatësin hetues, prokurorin publik dhe mjekun për mjekësi ligjore kanë kryer ekspertizën dhe identititeti i tij është konfirmuar. Bëhet fjalë për personin M.I. Trupi i pajetë është dërguar për obduksion në spitalin e qytetit” tha zëdhënësi i policisë.Në trupin e personit nuk janë gjetur shenja të dhunës Marjan Josifoski.

Në shtëpizë janë gjetur shiringa dhe hapa, por policia ende nuk ka konfirmuar nëse personi në fjalë ka qenë narkoman.Portalb.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *