Home / Lajme / Maqedoni / Arifi takim me shoqatën Maqedonase Kroate (VIDEO)

Arifi takim me shoqatën Maqedonase Kroate (VIDEO)

Tetovë, 02 Prill – Kandidatja për kryetare komune në Tetovë nga radhët e BDI-së sot ka pasur një takim me shoqatën maqedono kroate e cila është duke funksionuar në Tetovë.

Kandidatja për kryetare komune në Tetovë nga radhët e BDI-së sot ka pasur një takim me shoqatën maqedono kroate e cila është duke funksionuar në Tetovë. Arifi tha se dihet se shumë qytetar të Tetovës punojnë dhe studiojnë jashtë shtetit dhe ne do të bëjmë përpjekje që të kemi një bashkëpunim me këto shoqatat joqeveritare.

TEUTA ARIFI TAKIM ME SHOQATËN MAQEDONASE KROATE ( VIDEO )

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *