Home / Lajme / Maqedoni / BDI festoi fitoren ( VIDEO )

BDI festoi fitoren ( VIDEO )

Tetovë, 12 Prill – Mbrëm Bashkimi Demokratik për Integrim – BDI ka festuar fitoren e zgjedhjeve lokale. Para të pranishmëve fjalë rasti morrën kryetarja e re e komunës së Tetovës teuta Arifi dhe lideir I BDI-së Ali Ahmeti.

Bashkimi Demokratik për Integrim të enjten në mbrëmje ka festuar fitoren në zgjedhjet lokale ku kanë qenë të pranishëm hierarkia më e lartë e kësaj partie. Para të pranishmëve fjalë rasti morrën kryetarja e re e komunës së Tetovës teuta Arifi dhe lideir I BDI-së Ali Ahmeti.

Ndryshe, simpatizantët e BDI-së mbrëmë në shehsin e Tteovës I argëtuan këngëtarë të njohur të estradës muzikore shqiptare.

BDI FESTOI FITOREN ( VIDEO )

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *