Home / Lajme / Maqedoni / Digjet foshnja nëntëmuajshe në Gostivar (VIDEO)

Digjet foshnja nëntëmuajshe në Gostivar (VIDEO)

2 prill-Në këtë zjarr lëndime vdekjeprurëse ka marrë një foshnjë 9 muajshe e cila me nënën e saj E.D 16 vjecare nga Velesi dhe një fëmijë më të madh kanë jetuar në barakë, të cilët në momentin e zjarrit nuk kanë qenë aty, transmeton TV KOHA.

Sot rreth orës 9 e 30 minuta në Stacionin Policor në Gostivar është denoncuar për një zjarr I cili ka shpërthyer në një barakë të improvizuar e locuar në rrugën lokale Gostivarë-Mitrovi Krst, në afërsi të Deponisë Sushiçka, raporton TV KOHA-Tetovë

Në këtë zjarr lëndime vdekjeprurëse ka marrë një foshnjë 9 muajshe e cila me nënën e saj E.D 16 vjecare nga Velesi dhe një fëmijë më të madh kanë jetuar në barakë, të cilët në momentin e zjarrit nuk kanë qenë aty, transmeton TV KOHA.

Mënjëherë pas kësa është thirur njësia e zjarrfikësve të cilët më pas kanë thirur edhe ndihmën e shpejtë por për fat të keq ka qenë vonë, ngase foshnja kishe ndruar jetë. Është kryer hetim në vendin e ngjarjes me pjesëmarrje të ekipit të policisë nga stacioni policor në Gostivar, gjykatësi hetues dhe prokurori publik, njofton policia e Tetovës.

DIGJET FOSHNJA 9 MUAJSHE NË GOSTIVAR ( VIDEO )

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *