Home / Lajme / Maqedoni / Gjendet trupi i pajetë në lumin Treska

Gjendet trupi i pajetë në lumin Treska

Shkup, 22 Prill – Policia e Maqedonisë informoi se sot ka gjetur trupin e pajetë të Ajdin.L (1969), i cili më 17 mars ishte lajmëruar si i zhdukur.

Viktima u gjet në ujrat e lumit Treska, në afërsi të fshatit Sedllarevë në rajonin e komunës Zhelinë të Tetovës.

Pas identifikimit të trupit të pajetë, policia theksoi se nuk ka pasur as shenja dhune dhe se i është dorëzuar familjes. (INA)

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *