Home / Lajme / Maqedoni / Hovit: Zgjedhjet kaluan pa incidente të mëdha

Hovit: Zgjedhjet kaluan pa incidente të mëdha

8 prill-“Mesazhi im është: BE do t’i shqyrtojë parregullsitë e paraqitura, por mund të përshëndetet fakti se nuk ka incidente të mëdha”, thekson Hovit në Tuiter

Raportuesi i Maqedonisë në Parlamentin Evropian, Riçard Hovit në profilin e tij në Tuiter shkruan se e përshëndet faktin që zgjedhjet e djeshme kaluan pa incidente të mëdha dhe se do të shqyrtohen parregullsitë e paraqitura.

“Mesazhi im është: BE do t’i shqyrtojë parregullsitë e paraqitura, por mund të përshëndetet fakti se nuk ka incidente të mëdha”, thekson Hovit në Tuiter

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *