Home / Lajme / Maqedoni / Incident në Strumicë, të shtëna armësh dhe thyerje kutish

Incident në Strumicë, të shtëna armësh dhe thyerje kutish

7 Prill – Një person nga automobili i tij ka gjuajtur me pistoletë frikësuese në drejtim të këtij vendvotimi ku disa minuta më parë një person tjetër e ka thyer kutinë e votimit, njofton televizioni Kanal5.

Në vendvotimin 1727 në Strumicë rreth orës 11.00, një person nga automobili i tij ka gjuajtur me pistoletë frikësuese në drejtim të këtij vendvotimi ku disa minuta më parë një person tjetër e ka thyer kutinë e votimit, njofton televizioni Kanal5.

Sipas këtij burimi, thyerja e kutisë ka qenë e paqëllimtë dhe bëhet fjalë për pakujdesi të votuesit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *