Home / Lajme / Maqedoni / Ligjeratë inkuadruese e akademikut Abdylmenaf Bexheti

Ligjeratë inkuadruese e akademikut Abdylmenaf Bexheti

24 Prill – Në Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Maqedonisë sot akademiku Abdylmenaf Bexheti do të mbajë ligjëratë inkuadruese me rastin e zgjedhjes së tij anëtar i rregullt i Akademisë.

Ai do të flasë për politikat fiskale në periudhën e antikrizës me përqendrim të veçantë në Republikën e Maqedonisë. Për kontributin shkencor të Bexhetit do të flasë akademiku Goce Petrovski, sekretar i Sektorit të shkencave shoqërore.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *