Home / Lajme / Maqedoni / Një i rrahur në Tetovë

Një i rrahur në Tetovë

Të tjerët kanë filluar të godasin në kokë dhe trup nga dhe më pas janë larguar. I dëmtuari ka kërkuar ndihmë mjekësore në spitalin k

Një grup prej pesë deri gjashtë veta mbrëmë kanë sulmuar një 19 vjeçar. Incidenti është shënuar në rrugën “JNA” në Tetovë derisa i riu në lëvizje nga pas është kapur nga një person dhe është shtrirë përtokë.

Të tjerët kanë filluar të godasin në kokë dhe trup nga dhe më pas janë larguar. I dëmtuari ka kërkuar ndihmë mjekësore në spitalin klinik të Tetovës ku janë konstatuar lëndime trupore nga mjet i fortë. Policia ka ndërmarrë masa për ndriçimin e rastit dhe gjetjen e autorëve.tetova1

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *