Home / Lajme / Maqedoni / NJOFTIM

NJOFTIM

Bejme me dije qe te gjithe vizituesit do te kene mundesine qe ti degustojne pijet e brendit Gjerman SINALCO SINETA si dhe ujin KOZUVCANKA dhe IZVORSKA

Me date 30.04.2013 dita e marte perj ores 16.00 deri ne ora 18.00
perfaqësusi i brendit te pijeve Sinalco Sineta Kozuvcanka dhe Izvoreska ndermarja DAJTI TETOVE organizon degustim te ketyre pije e me rastin e lojes shperblyese ku shperblimi kryesor eshte veture e markes TOJOTA
qe do te mbahet ne lokalet e MARKETIT PRINC 2 ne Tetove.
Bejme me dije qe te gjithe vizituesit do te kene mundesine qe ti degustojne pijet e brendit Gjerman SINALCO SINETA si dhe ujin KOZUVCANKA dhe IZVORSKA

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *