Home / Lajme / Maqedoni / Sadi Bexheti në takim me shoqatën Gruaja e Shkathët (VIDEO)

Sadi Bexheti në takim me shoqatën Gruaja e Shkathët (VIDEO)

04 Prill – Kandidati për kryetar komune të Tetovës nga radhët e PDSH-së Sadi Bexheti, dje ka pasur një takim me shoqatën jo qeveritare Gruaja e Shkathët

Kandidati për kryetar komune të Tetovës nga radhët e PDSH-së Sadi Bexheti, dje ka pasur një takim me shoqatën jo qeveritare Gruaja e Shkathët ku janë prezantuar rezultatet e projektit “Zgjidhje në kohën e duhur dhe ndihmë në kohën e duhur “. Kandidati për kryetar komune Sadi bexheti tha se ky projket ofron një përkujdesje të veçantë ndaj të moshuarve dhe personave me aftësi të kufizuar dhe fëmijëve të vegjël.

SADI BEXHETI NË TAKIM ME SHOQATËN GRUAJA E SHKATHËT ( VIDEO )

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *