Home / Lajme / Maqedoni / Sadi Bexheti: Videoja e publikuar është mashtrim dhe ofrojmë fakte (VIDEO)

Sadi Bexheti: Videoja e publikuar është mashtrim dhe ofrojmë fakte (VIDEO)

Tetovë, 01 Prill – Kandidati për kryetar komune në Tetovë nga radhët e Partisë Demokratike Shqiptare Sadi Bexheti përmes një konference për shtyp tha se videoja e publikuar në rrjetet sociale dhe në disa mediume është mashtrim për këtë ne ofrojmë fakte.

Kandidati për kryetar komune në Tetovë nga radhët e Partisë Demokratike Shqiptare Sadi Bexheti, sot përmes njkë pres konference tha se videoja e djeshme e publikuar nëpër rrjetet sociale është mashtrim.Ai poashtu ka lëshuar pjesë të deklaratës së tij të dhënë më 30 mars në edicionin e lajmeve të Televizionit Kiss.

SADI BEXHETI VIDEOJA E PUBLIKUAR ËSHTË MASHTRIM DHE OFROJMË FAKTE ( VIDEO )

Gjithashtu lexo

A do ta hanë vallë shqiptarët edhe kësaj radhe sapunin për djathë?

Shpëtim Pollozhani për  gazetën Lajm është deklaruar për organizimin e zgjedhjeve lokale, që priten të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *