Home / Lajme / Rajon / Shkodër, qëllohet me katër plumba biznesmeni

Shkodër, qëllohet me katër plumba biznesmeni

19 Prill – 44-vjeçari Besnik Fangaj nga qyteti i Shkodrës është qelluar me kater plumba pak pas mesnate. Fangaj eshte biznesmen ne fushen e ndertimeve.

Sipas policise ai ka marre dy plumba nje ne dore dhe nje ne bark por eshte jashte rrezikut per jeten. Sipas policise autoret e ngjarjes i kane zene prite 44-vjeçarit ne hyrje te shtepisë se tij dhe ne momentin qe ai po futej ne banese eshte qelluar.

Per momentin ende nuk dihen autoret dhe shkaqet e ngjarjes nderkohe qe policia ka nisur hetimet per zbardhjen e saje. I plagosuri njihet si biznesmen ne fushen e ndertimit ne Shkoder dhe nje nga pistat e hetimit te policise ka te beje dhe me kete fakt nese biznesmeni ka pasur kercenim apo mosmarrëveshje per shkak te aktivitetit qe kishte.

Gjithashtu lexo

Tiranë: Vret bashkëshorten e më pas vetëvritet – (VIDEO)

Një telefonatë e mbërritur paraditen e së dielës në numrin e emergjencave 112, ka lajmëruar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *