Home / Lajme / Maqedoni / Shkolla fillore ASDRENI shënoi patronatin (VIDEO)

Shkolla fillore ASDRENI shënoi patronatin (VIDEO)

Tetovë, 13 Prill – Në shkolën fillore Aadreni në fshatin Përshefc është shënuarë patronati I kësjë shkolle ku me këtë rastë kjo shkollë kishte përgaditurë një program të pasurë artistik.

Drejtori is shkollës Azreni të fshatit përshevc Naser Nuhiu mori fjalën përshëndetëse, ndëtsa nmë këtë manifestim ishte I preanishëm edhe krytretari I sapoo rizgjedhurë I komunës së Tetarcës Isen Asani .

Ndërsa më të veçantë këtë ditë e bënë edhe kori I shkollës dhe nxënësit e kësajë shkolle të cilët kishin përgaditur një progam të pasurë artistic ke këtë dhe recital të ndyshme përë të shënuarë këtë dit të veçantë të shkollës fillore Asdreni.

SHKOLLA FILLORE ASDRENI NË FSHATIN PËRSHEFCË SHËNOI PATRONATIN ( VIDEO )

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *