Home / Lajme / Maqedoni / Skrimtari Zija Çela ligjeroi para studentëve të USHT-së (VIDEO)

Skrimtari Zija Çela ligjeroi para studentëve të USHT-së (VIDEO)

25 Prill – Edhe këtu në Tetovë pata mundësi që të gjejë të gjithë titujt e mi dhe kjo tregon se libri është duke u shpërndarë në të gjitha hapësirat ku ka shiptarë.

Në Universitetin Shtetëror të Tetovës sot para studentëve të këtij universiteti një ligjerata ka mbajtur shkrimtari I njohur nga Shqipëria Zija Çela.

Çela tha se më rastin e ditës ndërkombëtare të Librit sot kam ardhur në USHT për të mbajtur një ligjeratë dhe them se libri ka një rëndësi të veçantë për shqiptarët.

Edhe këtu në Tetovë pata mundësi që të gjejë të gjithë titujt e mi dhe kjo tregon se libri është duke u shpërndarë në të gjitha hapësirat ku ka shiptarë.

SHKRIMTARI ZIJA ÇELA LIGJEROI PARA STUDENTËVE TË USHT – së ( VIDEO )

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *