Home / Lajme / Maqedoni / Teuta Arifi viziton pensionistët (VIDEO)

Teuta Arifi viziton pensionistët (VIDEO)

Tetovë, 01 Prill – Kandidatja nga radhët e BDi-së për komunën e Tetovës Teuta Arifi sot ka vizituar shoqatën e pensionistëve të Tetovës.

Kandidatja nga radhët e BDi-së për komunën e Tetovës Teuta Arifi sot ka vizituar shoqatën e pensionistëve të Tetovës ku ajo gjatë këtij takimi tha se kjo pjesë e shoqërisë ka nevojë për një përkushtim të veçantë Ajo tha se me ardhjen në krye të komunës do të bëjë përpjekje që kësaj pjesë të shoqërisë ti kushtoj rëndësi.

Arfi sot poashtu ka pasur takim edhe me banorët e lagjes bllok 70, lagjes së Shkumbimit dhe takim me banorët e lagjes Shaip Kamber.

TEUTA ARIFI VIZITOI PENSIONISTËT ( VIDEO )

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *