Home / Lajme / Maqedoni / Uollers vëzhgon zgjedhjet në Tetovë

Uollers vëzhgon zgjedhjet në Tetovë

7 prill-Megjithatë pas vizitës dhe vëzhgimit të rrjedhës së procesit zgjedhor për raundin e dytë në Tetovë, Ambasdori I Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup, Poll Uollers nuk është prononcuar për mediat

Ambasdori I Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup, Poll Uollers, në orët e pasitës ka qëdnruar për vizitë në disa vendvotime në Tetovë. Ai ka qendrat e votimit në objektin e komunës së Tetovës ku për së afërmi ka vëzhguar procesin zgjedhor se si po zhvillohet në qytetin e Tetovës. Megjithatë pas vizitës dhe vëzhgimit të rrjedhës së procesit zgjedhor për raundin e dytë në Tetovë, Ambasdori I Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup, Poll Uollers nuk është prononcuar për mediat. Në Tetovë, krahas disa parregullësive të vogla nuk janë hasur probleme të mëdha që do të ndikonin në procesin zgjedhor.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *