Home / Lajme / Maqedoni / Arifi takon përfaqësuesen e komisionit Evropian (VIDEO)

Arifi takon përfaqësuesen e komisionit Evropian (VIDEO)

23 Maj – Kryetyarja e komunës së Tetovës Teuta Arifi sot pati në takim përfqësuesen të komisionit evropian Aleksadra Kas Granje e cila është edhe përfaqësuese për IPA fondet e bashkimit evropian.

Kryetyarja e komunës së Tetovës Teuta Arifi sot pati në takim përfqësuesen të komisionit evropian Aleksadra Kas Granje e cila është edhe përfaqësuese për IPA fondet e bashkimit evropian.

Arifi pas takimit tha se ky ishte një takim në të cilën kemi biseduarë për çështje të bashkëpunimit biletaral dhe për tithje të Ipa fondeve për të mirë të komunës së Tetovës.

TEUTA ARIFI TAKON PËRFAQËSUESEN E KOMISIONIT EVROPIAN ALEKSANDRA KAS GRANJE ( VIDEO )

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *