Home / Sport / Autobusi i Realit mbledh pasagjerë në stacion

Autobusi i Realit mbledh pasagjerë në stacion

Gjithçka është filmuar me kamera të fshehta ndërsa pasagjerët hipnin në autobus të çuditur, ku i priste sigurisht mesazhi promocional nga mbrojtësi i madrilenëve, Alvaro Arbeloa.

Një nga sponsorët e Real Madrid mendoi se do të ishte një ide mjaft argëtuese për të përdorur autobusin e skuadrës si një prej autobusëve normal të linjave të qytetit, duke marrë pasagjerë rastësorë dhe duke i dërguar ato në destinacionet e tyre në mjetin që zakonisht përdoret nga futbollistët e skuadrës.
Gjithçka është filmuar me kamera të fshehta ndërsa pasagjerët hipnin në autobus të çuditur, ku i priste sigurisht mesazhi promocional nga mbrojtësi i madrilenëve, Alvaro Arbeloa.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *