Home / Sport / Barcelona-Bajern, formacionet e mundshme

Barcelona-Bajern, formacionet e mundshme

Ja si mund të luajnë sonte mbrëma Barcelona dhe Bajerni i Mynihut në
gjysmëfinalen e dytë të Ligës së Kampionëve:

Barcelona-Bajern Mynih (20:45)

Barcelona (4-3-3): Valdes; Alvesh, Pike, Abidal, Adriano;
Ksavi, Buskets, Injesta; Pedro, Sançes, Mesi. Trajner: Tito
Vilanova.

Bajern Mynih (4-2-3-1): Nojer; Lahm, Boateng, Dante,
Alaba; Martinez, Shvainshtaiger; Roben, My ler, Riberi;
Mandzukiç. Trajner: Jup Hejnkes.

Gjyqtar: Damir Skomina (Slloveni)

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *