Home / Lajme / Maqedoni / Luan Tresi rizgjidhet kryetar dege I PDSH-së për Tetovë (VIDEO)

Luan Tresi rizgjidhet kryetar dege I PDSH-së për Tetovë (VIDEO)

Tetovë, 27 Maj – Luan Tresi rizgjidhet kryetar dege i tetovës së PDSH-së, pas mbledhjes së mbajturë dje degët e Tetovës Luan Tresit i kanë dhënë edhe një mandate si kryetyar dege i PDSH-së për Tetovën.

Në mblejen e delegatëve të degës së Tetovës është zgjedhurë edhe kryesia e re e degës së Tetovës. Luan Tresi falemenderoi delegatët për mëbshtejenë që i kanë dhën për të udhëhequrë dhe një mandatë.

Ndëersa kryetyari I pdsha Menduh Thaçi tha se PDSH do të vazhdojë të mbrojë interest e shqiptarve dhe do të punoj për realizimin e polatformës së PDSH-së.

LUAN TRESI RIZGJEDHET KRYETAR DEGE I PDSH-së PËR TETOVË ( VIDEO )

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *