Home / Lajme / Maqedoni / Menduh Thaçi sonte mysafir në Tv Koha

Menduh Thaçi sonte mysafir në Tv Koha

20 maj-Emisioni do të transmetohet drejtpërdrejt nga stuioja e Televizionit Koha dhe fillon në ora 21.30.
Gjatë këtij emisioni do të debatohet për zgjedhjet e fundit lokale në Maqedoni dhe intervista e botuar në gazetën Dnevnik. Na ndiqni.

Sonte (e Hënë), më 20 maj, mysafir në emisionin Mejdani, në televizionin Koha, është kryetari I partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi.

Emisioni do të transmetohet drejtpërdrejt nga stuioja e Televizionit Koha dhe fillon në ora 21.30.

Gjatë këtij emisioni do të debatohet për zgjedhjet e fundit lokale në Maqedoni dhe intervista e botuar në gazetën Dnevnik. Na ndiqni.

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *