Home / Lajme / Maqedoni / Në qendër të Shkupit gjendet i varur një person (VIDEO)

Në qendër të Shkupit gjendet i varur një person (VIDEO)

Shkup, 15 Maj – Një person i moshës 40 vjeçare sot në orët e hershme të mëngjesit në ‘Parkun e Gazetarëve’ në afërsi të godinës Nova Makedonija, ku janë të vendosura disa ministri është varur.

Deri në këto momente nuk ka informata për identitetin e personit si dhe për shkaqet që shtynë atë që të varet. Ndonëse ngjarja ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit, trupi i pajetë ka qëndruar i varur në dru deri në ora 10:00, pas çka policia me ndihmën e zjarrfikësve kanë larguar trupin dhe e kanë nisur për në mjekësinë ligjore, për të kryer ekspertizën. Për më gjerësisht rreth kësaj ngjarje do të mësoni në edicionin informativ të orës 16:00.

NË QENDËR TË SHKUPIT GJENDET I VARUR NJË PERSON ( VIDEO )


Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *