Home / Lajme / Maqedoni / Vajza 16 vjeçare hidhet në lumin Vardar

Vajza 16 vjeçare hidhet në lumin Vardar

21 Maj – Policia vazhdon kërkimin e 16 vjeçares S. J nga Shkupi e cila mbrëmë është hedhur nga ura e këmbësorëve në lumin Vardar afër Kalasë.

Sipas informatave të policisë, vajza ka kërcyer nga ura mbrëmë rreth orës 22:45, ndërsa policia në urë ka gjetur çantë me libra dhe një telefon celular. Ende vazhdon kërkimet e vajzës. Policia me barka patrulluese kërkojnë Sibelin në rrjedhën e lumit Vardar.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *