Home / Lajme / Maqedoni / Vetvritet 37 vjeçari nga Tetova (VIDEO)

Vetvritet 37 vjeçari nga Tetova (VIDEO)

Tetovë, 29 Maj – Në stacionin policor në Tetovë sot rreth orës 12 e 20 minuta është paraqitur një vetëvrasje me varje e cila ka ndodhur në çatinë e një shtpie në rrugën “Todor Çipovski-Merxhan” në Tetovë, informojnë nga policia e Tetovës.

“Është vetvrarë 37 vjeçari Ivica M.Trupi i tij i pajetë është gjetur nga të afërmit dhe menjëherë është paraqitur rasti në polici. Sipas informacioneve të para ai ka rrëzuar karriken dhe ka mbetur i varrur, aty pati lënë edhe një shënim për arsyet e vetëvrasjes” deklaron Josifovskio, zëdhënës i policisë të Tetovës.

Në trupin e I.M. nuk janë gjetur shenja të dhunës.

Sipas të dhënave të Josifovskit, kjo është vetëvrasja e 11 për pesë muajt e parë të vitit 2013 në rajonin që e mbulon SPB e Tetovës, derisa gjatë tërë vitit 2012 u shënuan 9 vetëvrasje.

VETËVRITET 37 VJEÇARI NGA TETOVA ( VIDEO )

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *