Home / Lajme / Maqedoni / Aksident në rrugën kryesore të Tetovës (VIDEO)

Aksident në rrugën kryesore të Tetovës (VIDEO)

Tetovë, 28 Qershor – Nga përplasja, drejtuesit e dy makinave dhe bashkudhëtarja në Shevrolet “N.D (21) nga Tetova kanë marrë lëndime trupore dhe janë dërguar për shërim në Spitalin Klinik të Tetovës, ndërsa më pas janë lëshuar pë kurim shtëpiak. Policia ka dalur në vendngjarje dhe ka kryer hetimet, ndërsa dëmi I këtij aksidenti llogaritet rreth 150 mijë denarë.

Aksidenti i radhës është rregjistruar mbrëmë në Tetovënë rrugën e “Ilindenit” rreth orës 23.00. Në aksident kanë qenë të përfshira tre vetura, “Shevrolet Aveo” me targa të Tetovës e drejtuar nga N.K (51) nga Tetova, “Fiat Bravo” e drejtuar nga V.I (20) nga fshati Llacë dhe një golf që ka qenë I parkuar pronë e A.A (36) nga Tetova.

“Nga përplasja, drejtuesit e dy makinave dhe bashkudhëtarja në Shevrolet “N.D (21) nga Tetova kanë marrë lëndime trupore dhe janë dërguar për shërim në Spitalin Klinik të Tetovës, ndërsa më pas janë lëshuar pë kurim shtëpiak. Policia ka dalur në vendngjarje dhe ka kryer hetimet, ndërsa dëmi I këtij aksidenti llogaritet rreth 150 mijë denarë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *