Home / Lajme / Maqedoni / Gostivar:Hapet restoran Royal Palace (VIDEO)

Gostivar:Hapet restoran Royal Palace (VIDEO)

Gostivar, 29 Qershor-Pronari i këtij restoratni Mesut Ajdini tha se në këtë rajon kishte nevojë për një restorant të këtillë me standard më të larta të kohës moderne.

Në hyrje të Gostivarit në afërsi të universitetit Fon, është hapur sallon banketesh Royal Palace, në një hapsirë mbi 1000 metra katrorë dhe për më shumë se 500 mysafir. Pronari i këtij restoratni Mesut Ajdini tha se në këtë rajon kishte nevojë për një restorant të këtillë me standard më të larta të kohës moderne.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *