Home / Lajme / Maqedoni / Promovohet tri vepra kushtuar Adem Demaçit nga Selatin Novosella (VIDEO)

Promovohet tri vepra kushtuar Adem Demaçit nga Selatin Novosella (VIDEO)

29 Qershor – Në këtë promovim ka marrë pjesë edhe kryetarja e komunës së Tetovës Teuta Arifi , drejtoresha e bibliotekës Fitore Reshiti , profesori universitar Salajdin Saliu dhe shumë personalitete të tjerë.

Në organizmin e bibliotekës së Tetovës në hapsirat e sallës së madhe të komunës së Tetovës është bërë promovimi i trilogjisë Demaçi nga Selatin Novosella.

Në këtë promovim ka marrë pjesë edhe kryetarja e komunës së Tetovës Teuta Arifi, drejtoresha e bibliotekës Fitore Reshiti, profesori universitar Salajdin Saliu dhe shumë personalitete të tjerë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *