Home / Lajme / Maqedoni / Sfidat e të rinisë u diskutuan në Qendrën Loja (VIDEO)

Sfidat e të rinisë u diskutuan në Qendrën Loja (VIDEO)

25 Qershor – Problemet dhe sfidat me të cilët përballet rinia kanë qenë temë e debatit të sotëm të oragnizuar në qendrën për bashkërpunim ballkanik Loja në Tetovë.

Në qendrën për bashkëpunim Ballkanik loja sot është organizuar një debat mbi vështirësit e të rinjëve në vendi tonë ku kanë qenë pjesëmarrës përfaqësues nga ambasadat Amerikane, gjermane, franceze, përfaqësues nga Shqipria, Kosova, Sërbia të cilët kanë diskutuar të sfidat e të rinjve në vendin tonë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *