Home / Lajme / Maqedoni / Zjarr te Blloku 82 (VIDEO)

Zjarr te Blloku 82 (VIDEO)

Tetovë, 25 Qershor – Pasi rasti është paraqitur në njësinë e zjarrfikësve të njejtit kanë dalur në vendngjarje dhe kanë lokalizuar zjarrin

Në orët e mesditës në rrugën Bllagoja Toska në Tetovë, në lagjen Bllok-82, në një ndërtesë ka shpërhyer zjarr në bodruimin e saj. Megjithatë nuk ka pasur të lënduar por vetëm është shkaktuar dëm material.

Pasi rasti është paraqitur në njësinë e zjarrfikësve të njejtit kanë dalur në vendngjarje dhe kanë lokalizuar zjarrin

Edhe Policia e Tetovës ka dalur në orët e pasditës në vendngjarje dhe ka kryer hetimet rreth shkaktarëve të këtij zjarri.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *