Home / Lajme / Maqedoni / Aksident në Shkup, 13 të lënduar

Aksident në Shkup, 13 të lënduar

3 korrik-Aksidenti ndodhi kur në afërsi të fshatit Novo Sellë janë përplasur një autobus privat urban dhe një kamion, me ç`rast 13 udhëtarë të autobusit janë lënduar nga përplasja e furishme e dy mjeteve transportuese.

Mbi 13 të lënduar është bilanci i aksidentit të komunikacionit që ndodhi dje pasdite në periferi të Shkupit.

Aksidenti ndodhi kur në afërsi të fshatit Novo Sellë janë përplasur një autobus privat urban dhe një kamion, me ç`rast 13 udhëtarë të autobusit janë lënduar nga përplasja e furishme e dy mjeteve transportuese.

Në mesin e të lënduarëve janë edhe dy fëmijë, që janë jashtë rrezikut të jetës. (INA)

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *